MOHU VÁM NABÍDNOUT


Společné hledání způsobu, jak se lépe vyznat ve Vaší situaci a jak můžete dál utvářet svou cestu pomocí vědomého rozhodování místo uvíznutí v zajetých kolejích či vzorcích z minulosti. Tak, abyste lépe rozuměli sami sobě a svým potřebám a mohli se svobodněji a přiléhavěji rozhodovat.

ZÁSADY MOJÍ PRÁCE

Budu k Vám přistupovat s respektem jako k jedinečné lidské bytosti a se zvídavostí. Jsem člověk, který nedělá předčasné a nebo definitivní závěry. Věřím, že lidé se mohou měnit a vyvíjet.

Samozřejmostí je pro mě etický přístup k práci s osobními údaji a profesionální mlčenlivost. V tomto ohledu jako výchozí pro svou práci vnímám etický kodex Asociace manželských a rodinných poradců ČR

Za důležitý nástroj profesního rozvoje pokládám supervizi. 

KDY SE STÁT KLIENTEM?

Na tyto stránky jste pravděpodobně zavítali proto, že Vás něco ve Vašem životě trápí nebo Vám nevyhovuje. Může to být rodinná situace, obtíže v pracovní oblasti nebo také záležitosti spirituální, související třeba se smyslem života. Můžete se cítit nejistí, zmatení, v nepohodě. Možná jste prožili něco silně stresujícího, nebo máte teď celkově těžké období (vztahově, pracovně, zdravotně...). 

V psychoterapeutickém výcviku, kterého se účastním, vidím řadu lidí (psychologů, psychiatrů) díky gestalt přístupu růst. Troufnu si říct, že i já díky němu rostu. Proto jsem přesvědčená, že se hodí nejen pro lidi trpící duševním onemocněním, ale také pro lidi zdravé, kteří mají zájem o osobní rozvoj a o to dovedněji zvládat svůj život.

CO MŮŽETE OČEKÁVAT NA PRVNÍ HODINĚ?

Seznámíme se. Povíte mi, co vás přivádí a co od spolupráce se mnou očekáváte. 

Bude prostor pro Vaše otázky.

Vyjasníme si rámec pro naše setkávání. 

A stejně jako v dalších hodinách budu k dispozici pro dialog - rozhovor, v kterém se budeme soustředit na vaše prožívání.